Pokud hledáte malíře pro kresbu portrétu pastelem, nabízím svoje služby. 

Portrét je pro mě výzva a i pastelem se dá dosáhnout virtuozity podání a nezaměnitelného uměleckého charakteru. Snad pochopíte z prací níže. 

Pokud se tedy rozhodnete pro mně buďte připraveni na osobní setkání se mnou, bud u vás nebo u mne, kde vyhotovím pár fotografií jako předloh a vybereme spolu tu, která vás bude co nejvíce charakterizovat a bude vám zkrátka příjemná. Budete cítit, že jste to vy. Poté portrét nakreslím pastely a pokud se vám bude líbit domluvíme se na jeho předání. Bydlím v Českých Budějovicích.

Portréty vyhotovuji pastely senellier a schmincke, tyto značky dávají záruku 80 let na stálobarevnost při přiměřeném osvitu slunečním světlem. 

Portréty z Iphonů, a jiných zařízení a momentky z dovolených dělám jen ve vyjímečných případech a většinou jsem je, byl nucen odmítnout vzhledem ke kvalitě fotografie. 

pokud jste se tedy rozhodly pro mne prosím kontaktujte mne za pomocí mailu nebo facebooku a domluvíme vše potřebné. v případě jakýchkoli dotazů rád odpovím na odkazech v kontaktech 

Cena dohodou.

těším se na viděnou váš Zdeněk Veselý.

odkaz na facebook https://www.facebook.com/zdenekveselymalir/