PEPÍČEK

Přátelé vymyslel jsem nový zákon kterému zkráceně říkám PEPÍČEK a zní takto: Práce a energie vložená do pisálků a umělců se nám vrací v úsměvech našich tváří při stavění jejich vzdušných zámků. 

Vtipy kamenické.

Vy jste zabil našeho nejlepšího vraha. Jak jsi to představujete to je malér. "Co naděláte. Varoval jsem ho ať si nezahrává že mám revolver Magnum 777. a on jenom Nůž se zlatou čepelí."


Sejde se čert myslivec a zajíc. 

Čert říká zajíci pojď k nám do pekla. zajíc se lekne a začne utíkat. Myslivec po něm vypálí. Zajíce zasáhne pár broků. vstane a řekne. "Víte co vlezte mi oba na záda." 


POHÁDKY


jak to vidí anděl? hledám hledám koho bych napravil od hříchů jeho a přivedl na pravou cestu.

jak to vídí bludička? bludička vláká nešťastníka do močálu odkud není uniku a sama svítí dál.

EKONOMIKA

jak to vidí Bill gates, půlčil jsem si money ukradl jsem to Stevu Jobsovi vytvořil jsem windows a tak teď věnuji na unicef abych to u bran měl jednoduší. 

Jak to vidí Steve jobs. moje jablko je nezlomné jako moje duše jsem vizionář a takoví i zůstanu. do konce života za slávu pokroku ve službách dobra a zla podle toho na kolik komu stačí peníze za moje akcie, protože myšlenky ať špatné nebo dobré je třeba šířit neustále.

 Jak to vidí Google. špionáž a šíření dobra ve jménu blaha našich lidí dostala v našem pojetí. vyhledávání nový rozměr. a to  takoví, že je nejlepší zůstat nohama na zemi nebo mě z toho trefí.


Přepych se dá získat dvěma způsoby. Buď přes postel nebo tvrdou prací, ale tak mě napadá, že pak i v té posteli je to docela dřina a musíte mít i jistý talent. Takže jenom tou prací.....!


VZTAHY


S láskou některých párů je to jako s vínem, než se nadějete jste na dně sklenice.  

Jak žena nejsnáze pozná opravdového muže, no až ve chvíli, kdy mu vleze do postele a zjistí, že s ní sex dělá pro zábavu bez nároku na opakování. 

Úspěšný muž je ten na, kterého žárlí jeho vlastní žena a ne obráceně.

Důvěra je když si manželé uvědomí , že pokud budou spolupracovat dokáží velké věci. 

Někdy mám pocit, že láska je jen slovo.

Jak se pozná Muž Blázen, když za života stihl vybudovat impérium ,ale už má třetí manželku a 7 dětí. 


VLASTNOSTI


jak se pozná skromný člověk, že když jede okolo reklamy na mercedes a na ní je nápis "váš soukromý  letoun." Řekne, že potřebuje jezdit jen po silnici. 


!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Byla první doba ledová nebo teplá? určitě ledová vrrrr!

Chodíte raději do mc donaldu nebo do kfc? ..........................................................................a proč ? .................................................a jak to máš ty ? .........................................................já to mám tak půl na půl :D !


Radosti života

Pokud jdete s ženou vybírat nové auto a žena chce červenou barvu. Měli by jste se domluvit na růžové. Neboť by jsi pak mohla myslet, že je designérkou vašeho života. Růžová se tedy logicky jeví jako kompromis obou poloh.

 Pro střední věk

domácí zvířátko by měl být samozřejmě pes, vaše žena pak uspokojí svoje choutky a jakmile na vás začne volat, sedni, lehni a podobně. Máte vyhráno jste stále její miláček. 

o Sexu

Délka milování se zkracuje po křivce úměrně délce vztahu s vaší partnerkou, zlom nastává jakmile si najdete milenku, pak většinou muž zblbne a začne se chovat ke své ženě jako na startu soužití aby nepojala podezření, že je nevěrný. Manželky mají pak většinou několik možností , ale jaké to jsou už zaléží na konkrétní povaze, protože každý jsme jedinečný. 

Krize středního věku se podepisuje na mužích různými způsoby pokud si myslíte, že snad má někoho jiného, uvědomte si, že jsou i jiná radosti života a tak pokud váš muž začne rychle sílit, propadl pouze obžerství nikoli jiné ženě. 

Muž hraje ve vztahu roli stvořitele, proto prosím dbejte aby si to myslel do konce života, a štěstí a přepych vás nemine.